Новини проекту

Реконструкція теплопостачання Південно-Східного району міста

P1170946

У листопаді-грудні 2015 року у місті проходитимуть роботи по реалізації проекту із реконструкції теплопостачання Південно-Східного району міста. Це є одним із найбільших успіхів Нововолинська у сфері теплопостачання, адже дане питання стояло на порядку денному останні роки.
Котельня Південно-Східного району не лише технічно та морально застаріла, а й найбільш віддалена від споживача, тому потребувала закриття, і відповідно перепідключення споживачів на інші котельні.
Оскільки проект є досить вартісним, тому пошук можливостей його профінансувати тривав не один рік, силами міської влади, КП «Нововолинськтеплокомуненерго», КП «Управління економічної політики та інвестицій».

11986418_709005555867534_5511108212149881869_n

30 грудня 2014 року містом був підписаний грантовий  договір із Делегацією Європейського Союзу на реалізацію проекту «Перший крок у переході на відновлювані джерела енергії у місті Нововолинську» на загальну суму 1,3 млн.євро, з яких місто мало забезпечити 260 тис.євро власного співфінансування. Саме одним із завдань даного проекту є закриття котельні Південно-Східного району міста.

Відтак у 2015 році відбувався пошук коштів для співфінансування. З цією метою була подана заявка у Всеукраїнський фонд регіонального розвитку, який підтримав дану ініціативу та виділив кошти у сумі понад 6 млн.грн.

На даний момент, після проведення процедур закупівлі, на яких було визначено виконавця робіт – ТзОВ “Калина ІФ” ЛТД із Івано-Франківська, яке запропонувало найнижчу ціну, уже розпочато заміну труб на попередньо ізольовані, діаметром  273, 325 та 377 мм., та загально. протяжність 880 м, з яких 400 м уже замінені.

Роботи із закриття котельні та перепідключення мереж триватимуть до 20 грудня.  Реалізація даного етапу проекту «Перший крок у переході на відновлювані джерела енергії у місті Нововолинську» дасть можливість виконати зобов’язання, взяті перед Єврокомісією.

P1170950Нагадаємо, що у 2016 році, у рамках проекту, у місто має надійти другий транш коштів ЄС на реалізацію Плану дій для сталого енергетичного розвитку Нововолинська, у сумі понад 800 тис.євро, що дозволить провести комплексну термомодернізацію головного корпусу ЗОШ №7 та інші заходи. Проект «Перший крок у переході на відновні джерела енергії у місті Нововолинську» реалізовується спільно виконавчим комітетом Нововолинської міської ради, Управлінням економічної політики та інвестицій на Української некомерційною енергетичною агенцією.