Новини проекту

Нововолинськ приєднався до всесвітньої акції “Година Землі-2016″

12

18-19 березня 2016 року місто Нововолинськ приєднався до акції «Година Землі 2016» Всесвітнього фонду дикої природи WWF. Година Землі була започаткована в м. Сіднеї (Австралія) в 2007 році. Вже через рік ця подія стала світовою екологічною ініціативою, до якої долучилися більше 7000 міст у 172 країнах зі всього світу.

Нововолинськ теж приєднався до всесвітньої кампанії. 19 квітня – декілька відомих споруд міста з 20:30 по 21:30 опинилися у темряві, щоб привернути увагу жителів до екологічних проблем нашої Планети. Також у навчальних закладах міста відбулися заходи у рамках впровадження інформаційної кампанії проекту “Перший крок у переході на використання відновних джерел енергії у місті Нововолинську»

У ЗОШ №7 започаткували факультатив «Енергозбереження» для учнів 7-8 класів, де вже на 1 уроці діти дізналися більш детально про акцію «Година Землі» та пройшли тест на те,чи ефективно вони використовують енергію. Після цього учні мали змогу ознайомитися з ЛЕГО наборами «Відновлювані джерела енергії», з якими вони будуть працювати в подальшому. Усім  учасникам були вручені солодкі  подарунки.

У дошкільних навчальних закладах №6, №4, №2 міста  для дітей старших груп провели захід «Добре світло», де розповіли та показали дітям мультфільм, наскільки неефективно використовувати лампи розжарювання. Вихованці тепер знають, що таке енергозберігаюча лампочка і лампочка «НЕНАЖЕРА».  Усі малята отримали розмальовки «Як бути другом природи.»

У загальноосвітній школі №2 також відбувся захід,  приурочений Годині Землі. Учні віршами, піснями, виступами  показали проблеми екології нашої планети, та що зробити, щоб вберегти природу.