Новини проекту

22 квітня – Міжнародний день Землі

cVi9ykgHRuE

22 квітня – Міжнародний день Землі. Ця дата в календарі не може бути непоміченою. Адже екологічні проблеми сьогодні повинні турбувати усіх мешканців нашої планети.
Важливість природоохоронної діяльності розуміють педагоги і вихованці Нововолинської ЗОШ №2. Уже 5 років поспіль колектив закладу працює над упровадженням дослідно-експериментальної проблеми Всеукраїнського рівня з теми «Оптимізація мережевих ресурсів для забезпечення екологічної освіти школярів» та систематично бере участь у заходах, які сприяють вихованню екологічної культури учнів. Так 22 квітня всі активно долучилися до святкування Дня Землі. Для молодших школярів учні 4-Б класу під керівництвом класного керівника Зай Ольги підготували ціле драматичне дійство – постановку цікавої і корисної «Екологічної казки», де розповіли дітям про шкоду, яку завдає нерозумне господарюванню людини.
Учні 7-8-их класів взяли участь в екологічній вікторині. Питання підготував учитель географії та екології Карпець Микола. Доречним було те, що вікторина була побудована на місцевому матеріалі й висвітлювала екологічні проблеми міста і його околиць.
Усі виступаючі та найактивніші учасники вікторини були нагороджені подарунками від команди проекту «Перший крок у переході на використання відновлюваних джерел енергії у м. Нововолинську», що фінансується європейським Союзом.
Крім навчально-розважальних заходів, старшокласники долучилися до прибирання території міського парку.