Новини проекту

11 жовтня у м. Долина відбувся практичний тренінг «Досвід міста Долини у реалізації проектів з термомодернізації житлових будівель»

dolyna_press

У рамках підтримки програми “Угода мерів – Демонстраційні проекти”, 11 жовтня у м. Долина, відбувся практичний тренінг «Досвід міста Долини у реалізації проектів з термомодернізації житлових будівель». Нововолинськ був представлений командою проекту “Перший крок у переході на використання відновних джерел енергії у місті Нововолинськ”.
Захід був спрямований на обмін позитивним досвідом утеплення багатоквартирних житлових будинків – для українських міст-підписантів Угоди мерів. В конференц-залі готелю “Нафтовик” пройшов практичний семінар де з привітальним словом виступив мер Долини Володимир Гаразд, представник Агентства Держенергоефективності України Роман Марецький та лідер Команди Підтримки Програми ЄС CoM-DeP Ян Едвін Ваандерс.
Представив проект заступник мера міста Долини Володимир Смолій. Про технічні аспекти впровадження проекту крок за кроком, складнощі та успіхі розповів Петро Корбут, керівник команди проекту. Досвідом із взаємодії та мотивації жителів багатоповерхівок поділився комунікаційний менеджер Сергій Гаргат. Захід закінчився питаннями- відповідями та загальною дискусією усіх присутніх.
Під час виїзду на об’єкти представники міст змогли наочно побачити результати впровадження проекту. Кожен міг поспілкуватися з безпосередніми виконавцями робіт, жителями будинків та одною із голів ОСББ будинок якої пройшов комплексну тепломодернізацію.

img_20161011_124230cdscfd
Нагадємо, що у рамках проекту “Перший крок у переході на використання відновних джерел енергії у місті Нововолинськ” розпочалася підготовка до повної термомодернізація ЗОШ №7 (утеплення фасаду, заміна вікон та дверей, освітлення, встановлення сонячних колекторів та сонячних панелей).