Новини проекту

Відбулося засідання керуючого комітету проекту «Перший крок для переходу на використання відновлюваних джерел енергії у місті Нововолинську»

%d0%b7%d0%b0%d1%81%d1%96%d0%b4%d0%b0%d0%bd%d0%bd%d1%8f

У приміщенні Нововолинської міської ради відбулося засідання керуючого комітету проекту міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу «Перший крок для переходу на використання відновлюваних джерел енергії у місті Нововолинську». Участь у засіданні взяли експерти команди підтримки програми «Демонстраційні проекти Угоди мерів» CoM-DeP – Максим Верещак та Лєшек Каспровіч. На порядку денному було декілька важливих питань, щодо впровадження заходів передбачених проектом. Зокрема про комплексну термомодернізацію у загальноосвітній школі №7 доповів Василь Мигас координатор проекту від Управління економічної політики та інвестицій. Згодом експерти обрали один із дев’яти запропонованих енергоаудитом варіантів термомодернізації навчального закладу.

Також був погоджений командою підтримки альтернативний варіант реалізації субзавдання проекту зі встановлення трьох твердопаливних котлів на котельні 15 мікрорайону. Проте ці рішення повинні пройти затвердження у Делегації Європейського Союзу в Україні.