Новини проекту

Нововолинська міська рада заслухала звіт про роботу КП «Управління економічної політики та інвестицій»

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

45 питань були внесені до порядку денного  сесії Нововолинської міської ради.

Перше питання, яке  представили на розгляд депутатів, –   про роботу комунального підприємства «Управління економічної політики та інвестицій», інформацію з якого надав  його начальник Василь Мигас. Доповідач  акцентував увагу на діяльності управління за останні чотири роки. Він повідомив, що у рамках 6 проектів, впровадили комплекс заходів у ЗОШ №2, зокрема, встановлено індивідуальний тепловий пункт, терморегулятори та замінено 39 вікон, для органів самоорганізації населення замінено 362 м2 даху, побудовано 544 м.п. каналізаційної мережі, замінено 47 вікон, щороку у  місті проводився Тиждень сталої енергії.

Всього за 2013-2015 роки реалізовано проектів на суму 9 955 000 грн., з яких залучено 2 613 000 грн. грантових коштів.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Василь Мигас наголосив, що у 2015 році розпочато реалізацію проекту «Перший крок для переходу на відновлювані джерела енергії у місті Нововолинську» із залученням понад 1 мільйона євро гранта. Мета цього проекту – закриття котельні Південно-Східного району, проведення комплексної термомодернізації школи №7, а також проведення кампанії з підвищення свідомості мешканців міста щодо актуальних питань енергозбереження.

Команда проекту організовує заходи для громадян, особливо для молоді. Розробляються відкриті уроки з енергозбереження для загальноосвітніх шкіл, та дошкільних закладів міста. Щомісяця виходять сюжети, котрі інформують жителів міста про перебіг проекту, успіхи та складності його реалізації. Командою проекту було обладнано спеціальну студію, куди запрошуються цікаві гості та експерти, які задіяні в проекті.

 У рішенні  міської ради наголошується на активізації роботи щодо підготовки та реалізації нових інвестиційних проектів з метою залучення коштів міжнародних донорських фондів та програм технічної допомоги.