Новини проекту

У ЗОШ №7 показали казку на тему «Енергозбереження».

7v7xrho6opk

У ЗОШ №7 для дітей початкових класів показали казку на тему «Енергозбереження». У ігровій формі старшокласники намагалися привчити дітей культурі енергозбереження. Проте й самі малюки, виявили активність та долучилися до дійства, вивчити поради щодо енергозбереження у віршованій формі. Головні герої давали поради, показали, наскільки важливо у нас час раціонально використовувати енергію. У ході заходу був показаний мультфільм «Добре Світло», завдяки якому учні зрозуміли, чому потрібно використовувати енергозберігаючі лампочки і наскільки неефективні лампи розжарювання.
Заступник міського голови, Олександр Громик та команда проекту «Перший крок у переході на використання відновлюваних джерел енергії» подарували усім учасникам солодкі подарунки, зазначивши, що завжди раді, коли їх запрошують на такі заходи, що формують культуру енергозбереження молодого покоління.
У холі навчального закладу діяла виставка робіт «Як зберегти енергію», де були презентовані найкращі роботи вихованців. Варто зазначити, що проведення таких заходів вже стало традицією у ЗОШ №7, що дає можливість змінити погляди дітей на культуру енергозбереження.