Новини міста

На Волині на ремонт доріг в 2017 залучать більше 100 мільйонів гривень

%d0%b2%d0%be%d0%bb%d0%b8%d0%bd%d1%81%d1%8c%d0%ba%d0%b0-%d0%be%d0%b4%d0%b0-300x201

Ремонт і відновлення доріг головний пріоритет розвитку області в 2017 році.

Про це заявив під час оперативної наради Володимир Гунчик, – повідомляє «ВРДНТКУ».

Перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Степанцов поінформував її учасників про зустріч делегації області з керівництвом «Укравтодору». Згідно з її результатами, визначені основні завдання на наступний рік. Зокрема, планується ремонт доріг «Київ-Ковель-Ягодин» і «Устилуг-Луцьк-Рівне». Крім того, завершаться ремонтні роботи на відрізку ділянки від Луцька до Львова. На сьогодні залишилося відремонтувати верхній шар – 18 кілометрів, – повідомив перший заступник голови облдержадміністрації  Олександр Степанцов. Також плануємо завершити роботи щодо встановлення бар’єрного огородження, освітлення, дорожньої розмітки та інших дорожніх робіт.

Волинська ОДА вважає розбудову доріг в області одним із пріоритетів на 2017 рік. За рахунок співфінансування з місцевих бюджетів ми плануємо здійснити значний обсяг ремонтних робіт  на дорогах місцевого значення. Плануємо залучити на це більше 100 мільйонів гривень, – розповів посадовець.

Керівництво «Укравтодору» підтримало наміри краян і пообіцяло сприяння. Волиняни ж сподіваються на виділення коштів ще на початку року, щоб розпочати ремонт доріг загального користування  вже навесні. Водночас, ремонт автошляхів в області залежатиме й від того, як виконуватиметься державний і місцевий бюджети. А також чи надаватимуться фінансові ресурси на підтримку задуманого від міжнародних інституцій.

Голова ОДА Володимир Гунчик звернувся до своїх підлеглих з проханням старатися максимально залучати кошти європейських грантових проектів.

Серед основних пріоритетів — ще й утримання доріг. Посадовці звертатимуться до «Укравтодору» з проханням надати області не лише фінансово-технічну допомогу, а ще й два  пересувних комплекси вагового контролю транспортних засобів. А з представниками бізнесу, перевізниками, отримувачами вантажів планується підписати спільний меморандум про дотримання правил експлуатації волинських доріг, пише ВАР.

нововолинськ.com.ua