Новини міста

100 днів роботи Нововолинського бюро правової допомоги

1471517132_76237326

З першого вересня 2016 року розпочало свою роботу Нововолинське бюро правової допомоги. За три місяці своєї роботи до бюро звернулось жителів міста Нововолинська та смт. Благодатного, всього зареєстровано було 398 звернень про надання первинної правової допомоги( консультації з правових питань, роз’яснення чинного законодавства, оформлення заяв не процесуального характеру), 205 громадян звернулось до Бюро за вторинною правовою допомогою ( для призначення адвоката або складання процесуальних документів).

На всі звернення працівниками бюро надано безоплатні правові консультації та роз’яснення. Найбільше люди звертаються з таких правових питань: соціальні, спадкові, договірні, а також сімейні.
Станом на 01.12.2016 року відділ «Нововолинське бюро правової допомоги» прийняв 408 громадян, з них 206 для призначення безкоштовного адвоката.
Місяць,     рік           Первинна ПД    Вторинна ПД
Вересень  2016         243                       157
Жовтень   2016         80                         38
Листопад  2016         85                          11

Діяльність Центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги поширюється на територію відповідної адміністративно-територіальної одиниці проте, з інших міст та районів прийняли 7 громадян.

Іногородні клієнти                     Надано консультацій            Прийнято звернень
Іваничівський р-н                                5                                           1
Володимир-Волинський р-н                 1                                           0
м. Львів                                             1                                           0
Вторинна правова допомога була забезпечена безпосередньо працівникам Бюро ( без участі адвокатів) 127 громадянам у вигляді:
складання процесуальних документів: позовних заяв до суду; заперечення на апеляційну скаргу; заяв про встановлення факту – 123;
представлення інтересів в судах працівниками БПД – 4 (знаходяться в процесі підготовки до подачі в суд та розгляді в суді).
79 громадянам була надана вторинна правова допомога безпосередньо адвокатами.
Більшість громадян, які зверталися до Нововолинського бюро правової допомоги, потребували первинної правової допомоги (безкоштовні правові консультації, роз’яснення чинного законодавства). За вторинною правовою допомогою найбільше звернулось учасників бойових дій з питання оскарження дій управління праці та соціального захисту населення щодо неповної виплати разової грошової допомоги до 05 травня .
За три місяці роботи Нововолинським бюро правової допомоги також проведені спільні заходи з представниками органів місцевого самоврядування: проведені виїздні зустрічі в смт. Благодатне на сесії селищної ради, створені дистанційні консультативні пункти у відділі субсидій Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Нововолинської міської ради, у Центрі надання адміністративних послуг виконавчого комітету Нововолинської міської ради, у Благодатнівській селищній раді.
Головний результат 100 днів роботи Нововолинського бюро правової допомоги – вдячні відгуки клієнтів.
Якщо Вам потрібна безкоштовна консультація з правових питань, роз’яснення чинного законодавства,якщо порушено Ваші права просимо звертатися за безкоштовною правовою допомогою до нашого бюро, яке знаходиться за адресою: м. Нововолинськ, вул. Винниченка,14, тел.:0 (3344) 4-48-14

novovolynsk-rada.gov.ua