Новини міста

ВІКТОР САПОЖНІКОВ: «МИ ПОВИННІ ПІДТРИМУВАТИ ОСББ І БУДЕМО ЦЕ РОБИТИ Й НАДАЛІ»

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Загальні збори співвласників ОСББ відбулися 8 грудня у приміщенні міської ради. На захід були запрошені керівництво ЖКО, комунального господарства, земельного відділу, казначейства, податкової служби, головний архітектор, директори «Нововолинськтеплокомуненерго», «Нововолинськводоканал», засоби масової інформації та інші (близько 20-ти організацій).

Збори провели міський голова Віктор Сапожніков, його заступник Володимир Рожелюк та Олена Чайка, генеральний директор житлово-комунального об’єднання. Віктор Борисович привітав присутніх з Днем місцевого самоврядування, яке відзначає наша держава 7 грудня. Він наголосив, що ОСББ , а їх на даний момент уже створено у місті та селищі Благодатне 174, – теж має відношення до цього свята.

– Мета наших зборів, – наголосив міський очільник, – у першу чергу – інформативна, навчальна, консультативна. Тут присутні ті люди, які у будь-який момент зможуть допомогти у вирішенні проблем, що виникають.

Віктор Сапожніков вручив Подяки окремим головам ОСББ, а також продиктував присутнім номери телефонів генерального директора житлово-комунального об’єднання, свого заступника та провідного економіста, до котрих, у разі виникнення проблемних питань, можуть звертатися голови ОСББ за допомогою.

– На жаль, – продовжив розмову Віктор Борисович, – ту децентралізацію, про яку так багато говорять усі, я просто не бачу. Усі проблеми «скинули» на місця, а де брати на все необхідні кошти – досі не зрозуміло, але ми повинні підтримувати ОСББ і будемо це робити й надалі.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Усі присутні під час зборів задавали запитання, ділитися проблемами, що виникають, та отримали компетентні відповіді.

Людмила ТРУБНІКОВА.

http://novovolynsk-rada.gov.ua/