Новини міста

У Нововолинську вшанували ліквідаторів техногенної катастрофи на Чорнобильській АЕС

14 грудня український народ вшановує подвиг ліквідаторів найбільшої у світі техногенної катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції. Вшанували героїв-рятувальників і в Нововолинську, інформують журналісти СТН.

Надання державного статусу Дню ліквідатора ще раз нагадує суспільству про проблеми ліквідаторів-чорнобильців, людей, які віддали свої життя та здоров’я заради порятунку нашої землі від страшної техногенної аварії, наслідки якої не дають спокою людству і сьогодні.

Глибоку вдячність усім новолинцям- учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття, які виявили героїзм, самовідданість та мужність в тих екстремальних обставинах висловила керуюча справами міськвиконкому Вікторія Магдисюк.

За роки, що минули, ми всі пройшли складний шлях усвідомлення і переосмислення того величезного комплексу проблем, які пов’язані з використанням мирного атому. Незмінним залишається лише одне – найглибша повага і вдячність людям, які закрили собою світ від атомного лиха. Адже ціною життів саме тих людей, які не роздумуючи кинулися в смертельно небезпечну зону, вдалося мінімізувати наслідки страшної катастрофи.

Ця трагедія забрала життя багатьох людей, завдала шкоди здоров’ю мільйонів українців. На превеликий жаль, її наслідки ще відчуватимуть на собі майбутні покоління. Жодна статистика не скаже, скільки людських доль понівечено чорнобильським смерчем, скільки ще ліквідаторів «дотлівають» у різних лікарнях, скільки їх уже відійшло у вічність.

Потерпілі — це не лише люди, які безпосередньо зазнали горя, але й ми з вами. Бо Чорнобиль, більшою чи меншою мірою, торкнувся кожного.

нововолинськ.com.ua