Новини міста

Міський голова зустрівся з керівниками релігійних організацій

img_2584

Традиційно, напередодні новорічно-різдвяних свят  у міськвиконкомі проходить зустріч міського голови Віктора Сапожнікова з представниками релігійних організацій Нововолинська. Так і цього разу очільник міста привітав священнослужителів з наступаючими святами, а також передав вітальні листівки, у яких він  поздоровляє усіх  усіх вірян  зі світлим Різдвом Христовим.

img_2586Міський голова подякував духовенству та пастирям за міжконфесійну злагоду й порозуміння, за ті корисні справи  на благо міста, до яких долучаються релігійні громади.   Наприклад, хорошим прикладом є діяльність дитячого закладу «Ковчег», створеного з ініціативи Християн Віри Євангельської, де  опікуються обездоленими дітьми. img_2592

Учасники заходу поділилися новими ідеями та планами на майбутнє. Під час спілкування звучали пропозиції про проведення в місті заходів наступного року. Одна з них стосувалася організації святкового дійства на третій день Різдва Христового. Традиційним стало проведення влітку фестивалю духовних піснеспівів.

Керівник церкви Святої Трійці Християн Віри Євангельської Володимир Грицак запросив представників усій релігійних організацій долучитися до проведення 25 грудня біля Палацу культури акції «Святкуймо Різдво зі всім світом»  і виголосити спільну молитву за Україну. Цю пропозицію підтримав міський голова Віктор Сапожніков.

-Ми будуємо соборну Україну, тому маємо бути разом, тим самим демонструючи свою єдність, -зазначив він.

На завершення зустрічі священнослужителі подякували міському голові за тісну співпрацю, підтримку та розуміння, за толерантне ставлення до  релігійних громад.

До слова, нині на теренах Нововолинська та селища Благодатного налічується 30 релігійних організацій.img_2595

novovolynsk-rada.gov.ua