Новини партнерів

Надання мікрогрантів для учасників Програми національних обмінів

collage_grants

Програма національних обмінів у рамках проекту «Містки громадської активності» продовжує надавати мікрогранти на реалізацію цікавих ідей. Дедлайн – 19 грудня 2016 р.

Проект діє для людей та організацій, які хочуть поділитися своїм досвідом та започаткувати співпрацю з представниками географічно протилежних областей. Під час минулого відбору Комісія підтримала ще 8 проектів-візитів.

Учасниками Програми можуть бути  молодіжні лідери, активісти, члени громадських організацій, учасники спільнот, громадські та культурні діячі, митці, журналісти, вчителі, викладачі, підприємці, та інші.

Дедлайн наступного відбору заявок на отримання мікрогрантів – 19 грудня.

Приклади можливих форматів (перелік неповний):

  • Зустрічі, дискусії у студентських клубах, коворкінгах, прес-клубах, конференц-залах, бібліотеках.
  • Фотовиставки, презентації блогів, книжок, відеофільмів про важливі для країни спільні і спірні теми.
  • Спільні журналістські міжрегіональні програми, публікації, серії інтерв’ю.
  • Модеровані дискусії на тему особистої та регіональної ідентичності мешканців східних та західних областей України, героїв/взірців для наслідування, як ці герої формують нашу ідентичність та поведінку.

Дізнатися більше та заповнити заявку можна тут – http://www.kultura.org.ua/?p=1131

Ознайомитись із вже реалізованими візитами можна на сайті obminy.org.ua. Програма діє на постійній основі.

Проект “Містки громадської активності” відбувається за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (NED, США) та реалізовується Центром культурного менеджменту (Львів) у партнерстві з Благодійним фондом «Помагаєм» (Дніпро), Українською бібліотечною асоціацією (Київ) та Фондом розвитку інформаційного суспільства (Варшава).

http://gurt.org.ua