Новини міста

День Соборності України відзначили у Нововолинську

Den_Sobornosti-T_Nechpurenko-2

Сьогодні, 20 січня 2017 року, у переддень величного державного свята – Дня Соборності України, пройшли урочистості у міському Палаці культури. Майже століття тому відбулась вікопомна подія для всього українського народу – 22 січня 1919 року дві суверенні держави – Українська Народна Республіка й Західно – Українська Народна Республіка – об’єдналися в самостійну соборну державу.

P1200009

– Важким і тернистим був той шлях, скроплений кров’ю та встелений мільйонами життів, а боротьба за право самостійно визначати власну долю – тривалою, – зазначила, звертаючись до присутніх у залі, керуюча справами міськвиконкому Вікторія Магдисюк. – І цю відстань у кілька епох українська нація подолала завдяки єдності  духу.  Саме тому  нині ми розуміємо істинну цінність власної державності.  Як і колись, так і тепер український народ  знову відстоює ідею соборності та цілісності держави. Подвиг українських військових та добровольців у боротьбі з агресором на Сході –  ще один яскравий приклад національної єдності.

Вікторія Магдисюк висловила щиру вдячність героям-захисникам, які сьогодні стоять зі зброєю в руках на бойових позиціях, і тим, хто уже повернувся додому, виконавши свій військовий обов’язок, волонтерам, які роблять надзвичайно важливу справу задля перемоги.

P1200015

Програму  урочистостей продовжили виступи  солістів та художніх колективів Нововолинського центру дитячої та юнацької творчості та міського Палацу культури, які були насичені глибоким патріотичним змістом і доповнені фотослайдами з історії державотворення та подіями сучасності.

P1200017                P1200019

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих захисників Батьківщини.

IMG 2690

IMG 2692

До меморіальної стели полеглих учасників АТО, фотостели Небесної Сотні, пам’ятника Тарасу Шевченку та до Символічної могили борцям за волю України поклали квіти.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв”язків з громадськістю міськвиконкому.

http://novovolynsk-rada.gov.ua