Новини міста

«ГЕРОЇ КРУТ: ПОДВИГ В ІМ’Я УКРАЇНИ»

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
29 січня українська громадськість відзначає День пам’яті героїв Крут. 99 років тому молоді захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху.
Тематичний захід для десятикласників ЗОШ №4 про трагічну подію 300 курсантів військової школи, студентів і гімназистів, що прийняли на полі нерівний бій із майже 5-тисячною більшовицькою армією, рішуче відстоюючи право українського народу жити у власній державі, розповіли працівники Нововолинського історичного музею Ірина Ромашко та Тетяна Марценюк.P1270004 copy
Під час тематичного уроку старшокласники мали можливість не тільки дізнатися більше про подвиг молодих українців, а й переглянути фото-літературну виставку, присвячену героям Крут.
Трагедія під Крутами знайшла палкий відгук у серцях свідомих громадян України і далеко за її межами. Цей день, не дивлячись ні на що, назавжди залишиться світлим у нашій пам’яті, як приклад для наслідування майбутнім і нинішнім поколінням. Адже  героїв Крут без перебільшення  уже зараз називають першими кіборгами.
За інформацією газети “Наше місто”