Новини партнерів

Проект в Чаусах: впровадження і навчання синхронні

alim1602
Вже доброю традицією стало відвідування фахівцями технічної групи проекту CoM-DeP «Система автоматизації процесу обліку витраченої енергії і води: бережіть воду» шкіл міста та району. 27 січня Мовчан Артем і Шендерова Анна відвідали 6 клас середньої школи №1 і розповіли про систему опалення в місті Чаус.

Школярі дізналися про те, що ж таке система опалення, якими вони бувають, історію становлення систем опалення. Артем Мовчан, технічний експерт проекту, докладно розповів про котелень міста, пристрої системи теплопостачання, призначення та обладнанні теплових пунктів. Ця тема дуже зацікавила хлопців. Кожен зміг дізнатися, яка з 10 міських котелень опалює саме його будинок, для чого утеплюють труби і багато іншого.

В ході інформаційної години окремо було піднято питання про стандарти по температурі води, яка використовується в якості теплоносія, по мінімальній температурі, яка повинна бути в приміщенні. Тут же хлопці перевірили, чи дотримуються санітарні норми в їхньому класі (соблюдаютсяJ). Також хлопці задавали питання по експерименту Чаусского УКП «Жилкомхоз» і Чаусского лісгоспу, по роботі когенераційної установки, яка виробляє електричну енергію і тепло.

Хлопці зрозуміли, що робити і зберігати тепло – справа дуже важливе. І тому запропонували свої варіанти щодо збереження тепла – то, що, на їх погляд, повинен зробити місто і те, що вони вже можуть робити самі.

PENTACON DIGITAL CAMERA

PENTACON DIGITAL CAMERA