Новини міста

Досягнення нововолинських легкоатлетів

dorozhka

Четверо  нововолинських  легкоатлетів  взяли участь  у  чемпіонаті  України  з  легкої  атлетики  у приміщенні  серед  юнаків  2000 р.н. і молодші, який  проходив нещодавно у Запоріжжі. Кандидати  у  майстри  спорту  України   Марія Сацюк та Анна  Дорофєєва  показали  очікувані  результати. Серед  88 учасниць на  дистанції  60 м  Марія  посіла  достойне  четверте  місце. А  Дорофєєву  Анну  всього  0.1сек. відділила від  третьої  сходинки  п’єдесталу. І в  результаті, також, четверте  місце  з  бігу  на  60 м з/б  серед  32  учасниць.

Із  чотирьох  учасниць троє спортсменок  Нововолинської ДЮСШ:Марія Сацюк, Анна Дорофєєва, Крістіна Прокопчук в складі збірної області   брали  участь  в  естафетному бігу  і вибороли  10  місце.

У командному  заліку  Нововолинська  ДЮСШ  посіла  14 місце серед  58  команд – учасниць, а  Волинська область – 6 місце  серед  25 областей України. Вітаємо  спортсменів  та їх тренера Віктора Короля.