Новини партнерів

Конкурс на надання послуг з підвищення спроможності сільських громад

13015141_1069990709724778_7287391601643843234_n

USAID «Агросільрозвиток» шукає виконавця послуг з підвищення спроможності фахівців центральних органів влади, голів ОТГ, представників місцевих рад і ініціативних груп у застосуванні методології сільського роз-тку на основі лідерства сільських громад. Дедлайн – 9 березня 2017 р.

Кімонікс Інтернешнл Інк. у рамках реалізації проект USAID «Агросільрозвиток» шукає виконавця для надання послуг з підвищення спроможності фахівців центральних органів влади, голів об’єднаних територіальних громад, представників місцевих рад та ініціативних груп у застосуванні методології сільського розвитку на основі лідерства сільських громад.

Проект «Підтримка аграрного і сільського розвитку» – це проект, що реалізується  Кімонікс в Україні. Метою проекту «Агросільрозвиток» є сприяння всеохоплюючому і стійкому економічному зростанню шляхом розвитку сільського господарства і створення більш привабливих умов проживання в сільській місцевості України. Проект працюватиме на національному та регіональному рівні, та приділятиме особливу увагу розвитку сільського господарства у південних та східних регіонах країни.

Цілі субконтракту:

Компанія «Кімонікс» має намір доручити виконання робіт за cубконтрактом для досягнення таких специфічних цілей:

  • Підвищення спроможності представників Міністерства аграрної політики та продовольства (МАПП), регіональних, місцевих органів влади та цільових груп щодо впровадження моделей сільського розвитку на основі лідерства сільських громад;
  • Розповсюдження досвіду існуючих в Україні найбільш успішних практик (моделей) сільського розвитку на основі лідерства сільських громад.

Завдання, що покладаються на Субпідрядника для досягнення цих цілей:

1. Розробити навчальні програми та презентаційні матеріали з методів активізації громади та впровадження успішних моделей сільського розвитку для різних цільових аудиторій, а саме: – ініціативних груп об’єднаних територіальних громад (ОТГ), розраховану на  дводенний тренінг;   – представників обласних і районних органів влади, громадських організацій, ініціативних груп та сільських голів, розраховану на одноденний семінар; – представників професійної спільноти і фахівців МАПП, розраховану на одноденний семінар.

2. Відібрати та проаналізувати щонайменше 10 різноманітних успішних моделей сільського розвитку на основі лідерства сільських громад у різних областях України. Розробити рекомендації щодо їх впровадження, включивши в презентаційні матеріали.

3. Провести інформаційно-навчальну програму з вдосконалення методів активізації громади та впровадження успішних моделей сільського розвитку для різних цільових аудиторій: – дванадцяти обраних Проектом ОТГ в Одеській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Донецькій та Луганській областях (підконтрольна уряду Україні територія) (12 тренінгів); – представників обласних і районних органів влади, громадських організацій та ініціативних груп, а також сільських голів у Донецькій і Луганській областях (підконтрольна уряду Україні територія) (4 семінари); – представників професійної спільноти і фахівців МАПП (1 семінар).

Повідомлення про зацікавленість в участі:

Компанії чи організації мають виявити свою зацікавленість у поданні пропозиції щодо очікуваного субконтракту, надіславши електронного листа із зазначенням свого наміру Ігорю Лазаренку, менеджеру з питань контрактів та грантів, на адресу:  ilazarenko@ukraineards.com до 18:00 17 лютого 2017 р.

Відповіді на запитання учасників:

У разі виникнення запитань щодо процесу подання заявки, проведення конкурсу та укладання субконтракту, просимо зацікавлених учасників надсилати їх Ігорю Лазаренко на електронну адресу ilazarenko@ukraineards.com. Кінцевий термін для письмових запитань щодо цього конкурсу: 28 грудня 2017р. Ми надамо вам відповіді не пізніше, ніж 01 березня 2017 року.

Інші дедлайни:

Кінцевий термін надання пропозиції на конкурс: 9 березня 2017р.

За попередніми розрахунками, субконтракт із переможцем буде укладено до 22 березня 2017 року.

Докладніша інформація – у доданих файлах: Запиті на надання пропозицій та Зразку субконтракту на виконання цього замовлення.

http://gurt.org.ua