Новини партнерів

Фінансування на створення ЦНАПів

cms-image-000003443

Представники об’єднаних громад з 12 областей: Закарпатської, Чернівецької, Хмельницької, Житомирської, Вінницької, Київської, Чернігівської, Сумської, Полтавської, Черкаської, Одеської, Запорізької, мають змогу отримати фінансування на створення Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАПів). Дедлайн – 17 лютого 2017 р.

Учасники подають заявки щодо підтримки: 1) відкриття чи модернізації ЦНАП, 2) організації мобільного робочого місця адміністратора, 3) організації віддаленого робочого місця адміністратора. Учасник має право подати заявку щодо 1 чи більше типів підтримки одночасно.

Основними умовами відбору комісією проектних пропозицій є їх відповідність таким критеріям: 1) достатність площі приміщення, яке планується модернізувати, та місцезнаходження ЦНАП: – достатність площі для розміщення секторів: очікування; прийому; інформування і обслуговування (відповідно до вимог Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 серпня 2013 року № 588, загальна площа секторів очікування та обслуговування становить для ЦНАПів, які утворюються при міських радах міст обласного значення, – рекомендовано не менш як 70 кв. метрів, інших ЦНАПів – рекомендовано не менш як 50 кв. метрів); – наявність умов та можливості їх реалізації (пандусу або зручного заїзду та ін.) для осіб з обмеженими фізичними можливостями; – розташування на 1 поверсі (пропозиції з розміщенням ЦНАПу виключно на другому та вищих поверхах не розглядаються та відхиляються). Учасники відбору ЦНАПів подають Організатору плани приміщень з пропозиціями облаштування у них ЦНАПу, у тому числі позначають на планах розміщення секторів: очікування; прийому; інформування та обслуговування; інших складових ЦНАПу. Також на цих планах позначаються робочі місця працівників ЦНАПу та представників суб’єктів надання адміністративних послуг, через яких надаватимуться адміністративні послуги; – місцезнаходження ЦНАПу – територіальна доступність: оптимальне розташування – у зручному для добирання місці з належною транспортною інфраструктурою; 2) забезпечення персоналом ЦНАПу: – призначено керівника ЦНАПу; – повне (достатнє) укомплектування штату ЦНАПу. Учасники відбору ЦНАПів подають Організатору належно завірену копію штатного розпису ЦНАПу на вимогу Організатора; 3) вплив створення/модернізації ЦНАПу на процеси децентралізації влади, сталий розвиток громади та соціально-економічна структура громади. Проект реалізується SKL International 4 4) фінансова обґрунтованість: наявність власного внеску на співфінансування проекту модернізації ЦНАПу з відповідних місцевих бюджетів або коштів, отриманих з інших джерел. Учасники відбору ЦНАПів подають Організатору гарантійний лист щодо співфінансування заходів за рахунок коштів місцевих бюджетівю

Критерії та умови участі зазначені в Положенні про відбір органів місцевого самоврядування для участі в проекті U-LEAD Component 2 Inception phase (ТУТ).

Учасникам відбору необхідно заповнити форму заявки (ТУТ).

Заявки для участі необхідно подати до 15 години 17 лютого 2017 року.

http://gurt.org.ua