Новини міста

Як справляються комунальники зі снігом

IMG_2726

Останній тиждень зима міцно утримує свої позиції, що позначається сильними морозами й снігопадами. А це створює посилені умови роботи для комунальних служб. Про те, як прибираються вулиці міста від снігу та вирішуються інші проблеми, пов’язані з негодою, повідомив на прес-конференції заступник міського голови Володимир Рожелюк.

Щоденно він здійснює об’їзд міста. За його словами уся снігоочищувальна техніка працює на дорогах. Однак, не зовсім задовольняє ситуація з розчищенням  території біля зупинок. Є нарікання  з цього приводу й від мешканців окремих вулиць. Основні, що відносяться до центральних, уже прибрані, тож зараз приступили до більш віддалених. Володимир Дмитрович також звернувся до власників магазинів, салонів подбати про безпеку своїх відвідувачів, простелити коврики на слизьких східцях,  почистити територію від снігу біля своїх установ.

Заступник міського голови наголосив і на найбільших перепонах, з котрими доводиться боротися – це паркування автомобілів у непризначених для цього місцях, яких  залишають недобросовісні власники на ніч.  Це, зокрема, спостерігається на вулицях Грушевського, Святого Володимира, проспекті Перемоги, бульварі Шевченка. Через такі порушення повноцінно не можуть працювати грейдери. Уже залучено до боротьби з порушниками поліцію, яка відслідковуватиме незаконні паркування й накладатиме штрафи, іншого виходу немає.

Як зазначив Володимир Рожелюк, міські служби, такі як теплопостачання й водопостачання  –  працюють у нормальному режимі, хоча через низьку температуру значно зросли витрати газу, а це  позначиться на оплаті за комунальні послуги.

Закликав Володимир Дмитрович мешканців, у котрих вдома є газова колонка та газова плита, обов’язково встановлювати у помешканні лічильник з газу. Зараз діє державна Програма, завдяки якій ця послуга є безкоштовною, аби згодом не довелося встановлювати лічильника власним коштом.

Також він повідомив, що зараз відновлено програму «Теплі кредити», тому через «Ощадбанк» можна знову нею скористатися усім, хто захоче утеплити своє житло й замінити на енергозберігаючі вікна та двері.

Володимир Дмитрович висловив свою позицію щодо порушень утилізації відходів підприємства «Пан Курчак». Він наголосив, що ті речі, які дозволяє собі дане підприємство, є недопустимими. Поліції уже доручено фіксувати усі порушення, аби дане підприємство обов’язково понесло відповідальність.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ та зв”язків з громадськістю

novovolynsk-rada.gov.ua