Новини партнерів

Перший шкільний інфо-центр з енергоефективності відкрився в Конотопі

ip6

8 лютого в приміщенні спеціалізованої школи №2 відбулося урочисте відкриття інформаційного пункту з енергозбереження, створеного в рамках виконання заходів комунікаційних планів проектів «Школа Енергії 2.0» і «Підвищення енергоефективності будівель освітніх установ м.Конотоп».
На початку заходу з вітальним словом до гостей звернулася директор школи Олена Матвійчук: «Мені дуже приємно, що сьогодні наша школа знову об’єднала дітей, батьків, представників влади і громадськості для розвитку енергоефективності. Для нас інформаційний пункт – нова складова шкільного життя, долучитися до якої ми з гордістю Вас запрошуємо! ».

Новостворений пункт складається з «Інформаційного кабінету» і «Інформаційного панно-стенду» і тепер є основним місцем дислокації шкільної енергокоманди «Гефіас», своєрідним центром для узагальнення та поширення позитивного енергозберігаючого досвіду, порад і просто цікавої інформації про енергоефективних напрацюваннях, проекти, серед батьків і відвідувачів школи, шкільної спільноти міста.
Це важливий результат спільної роботи учнів і вчителів школи №2, фахівців відділу освіти, управління економіки міської ради, і безперечно колективу дитячої художньої школи, творчі ідеї якої дійсно вражають.
Створення інформаційного пункту стало можливим завдяки участі в проекті «Школа Енергії 2.0» та фінансової підтримки Асоціації «Енергоефективні міста України», депутата міської ради Віталія Гланця.
«Популяризація заходів з енергозбереження – вагоме засіб, який може допомогти в скороченні споживання енергоресурсів, а значить – зробити навколишній світ екологічно безпечним. Тому, ми будемо продовжувати роботу по створенню таких інформаційних пунктів в інших бюджетних установах міста », – начальник управління економіки Людмила Гапєєва.