Новини міста

Богдана Дубенюк представлятиме місто на обласному конкурсі юних читців

Дубенюк_Богдана_вихованка_гуртка_НЦДЮТ_переможець_Конкурсу

У міській гімназії відбувся  міський етап обласного конкурсу юних читців, присвячений 146-ій річниці від Дня народження Лесі Українки. У заході взяли участь дев”ять учнів загальноосвітніх навчальних закладів та одна вихованка Нововолинського центру дитячої та юнацької творчості.

Членам журі, учителям української мови і літератури шкіл та керівнику гуртка НЦДЮТ було не просто оцінювати конкурсантів, адже школярі продемонстрували вміння самовиражатися в ролі, дикцію, власне розуміння твору, намагалися розкрити образ ліричного героя, перевтілювалися у своїх персонажів.

За результатами конкурсу І місце здобула Дубенюк Богдана, вихованка гуртка НЦДЮТ, яка представлятиме місто на обласному етапі конкурсу 23 лютого 2017 року у Луцьку. Друге місце розділили Рибіцька Ірина, учениця 10 класу ЗОШ №6, та Бакирей Аліна, учениця 10 класу ЗОШ №2. Треті місця посіли Салівончик Богдана, ученицю 10 класу гімназії, та Кусик Марина, учениця 10 класу ЗОШ №5. За участь у Конкурсі отримали грамоти управління освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради Козицька Вікторія, учениця 10 класу НВК, Новосад Анна, учениця 11 класу ЗОШ №8, Бояр Аліна, учениця 6 класу ЗОШ №3, Скавинська Агнета, учениця 7 класу ЗОШ №4, Бортнік Владислав, учень 7 класу ЗОШ №7.

За інформацією  Нововолинського методичного кабінету управління освіти.

novovolynsk-rada.gov.ua