Новини партнерів

Кампанія проти дискримінації запрошує до співпраці регіональні ГО

collage_grants

ГО «Центр Соціальна Дія»/Проект «Без Кордонів» та Коаліція з протидії дискримінації в Україні у партнерстві з Офісом Уповноваженого ВР з прав людини запрошує регіональні громадські організації долучитися до Інформаційної кампанії проти дискримінації. Дедлайн – 28 лютого 2017 р.

Метою Кампанії є підвищення обізнаності населення в регіонах щодо проблеми дискримінації та засобів протидії. Детальну інформацію про національну Кампанію можна переглянути тут.

Заявку на отримання фінансування проекту можуть подати зареєстровані громадські організації із наступних областей: Донецька, Дніпровська, Херсонська, Сумська, Житомирська, Луцька, Кропивницька.

Розмір гранту: до 15 тис. гривень.

Дедлайн: 28 лютого, 2017.

Термін реалізації проекту: 6 місяців впродовж 2017 року.

Щоб долучитися до Кампанії, надішліть заявку на e-mail: antidicampaign@gmail.com

Якщо ви не знайшли свій регіон у списку, але бажаєте стати партнером Кампанії, ми готові забезпечити вашу діяльність в рамках проекту «Дискримінація обмежує. Протидій!» усіма необхідними роздатковими матеріалами, реквізитами, інформаційною та експертною підтримкою. За наявністю додаткових коштів, партнерські організації, які підтримують діяльність Кампанії в регіонах на волонтерських засадах, отримують фінансування поза конкурсом.

Інформаційна-просвітницька Кампанія проти дискримінації реалізується ГО Центр « Центр Соціальна Дія»

Деталі за посиланням: http://discrimi.net/more/news/mini-grants.

Більше про Кампанію:

Офіційна сторінка: http://www.discrimi.net/

Фейсбук: https://www.facebook.com/discrimi.net/

Вконтакті: https://vk.com/discriminet

http://gurt.org.ua