Новини міста

У Нововолинську вшанували воїнів-афганців

IMG_2748

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Напередодні цієї дати у міському Палаці культури зібралися представники Нововолинської міської організації Української спілки ветеранів Афганістану  (воїнів – інтернаціоналістів).

Більше 100 нововолинців пройшли через горнило афганської війни.

-Та, здавалося б, далека війна залишилася у споминах, але й донині вона болить пам’яттю та ранами, які хоча й загоїлись, але залишили рубці, що не зникають, – сказала керуюча справами міськвиконкому Вікторія Магдисюк. Вона відзначила, що сьогодні   афганці  є для нас прикладом згуртованості, відваги, сили духу, справжньої чоловічої дружби та неймовірного патріотизму.

IMG 2749

Вікторія Магдисюк  подякувала  воїнам за міцну громадянську позицію,  активну участь у громадському житті міста. Адже більшість з них і тепер трудиться на підприємствах й в установах Нововолинська, проводить виховну роботу серед молоді.

IMG 2753

Олександр Пилипюк, Петро Тахасюк, Валентин Хартанович  отримали відзнаки Української Спілки ветеранів Афганістану  (воїнів-інтернаціоналістів) – медалі «За звитягу», а Микола Навроцький – медаль «За заслуги» І-го ступеня. Дванадцятьом воїнам-афганцям Вікторія Магдисюк  вручила подяки міського голови.

Заступник голови Нововолинської міської організації Української спілки ветеранів Афганістану Олександр Пилипюк висловив вдячність представникам міської влади за співпрацю, а також подякував керівникам багатьох підприємств за допомогу.

Афганці хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих побратимів.

 

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії

із ЗМІ та зв”язків з громадськістю міськвиконкому