Новини міста

Виконком прийняв рішення з тридцяти питань

IMG_2772_copy

30 питань розглянули сьогодні на засіданні виконавчого комітету Нововолинської міської ради.

Одне з них – про стан квартирного обліку. Начальник відділу правової роботи та житлових питань Тетяна Антонюк повідомила, що станом на 01січня 2017 року на загальній черзі  перебувало 358 сімей, з яких 155 включено до  списків осіб, які мають право на поліпшення житлових умов у першочерговому порядку та 30 сімей, які мають право на поліпшення житлових умов у позачерговому порядку.Вона зазначила, що у відділі також ведуться контрольні списки  громадян на черзі квартирного обліку за такими категоріями: учасники бойових дій – 34 особи ( з них учасники бойових дій на території інших держав – 12,  учасники антитерористичної операції – 22);  інваліди війни і прирівняні до них особи –5 чоловік (інваліди ІІІ групи);  ліквідатори та потерпілі від аварії на ЧАЕС.

Тетяна Антонюк  зауважила, що не всі громадяни, які перебувають на черзі квартирного обліку, поновили свої документи, що призвело до неможливості здійснити  їх перереєстрацію .  У результаті проведеної інвентаризації у 2016 році було знято з черги квартирного обліку 90 сімей.

Взявши до відома звіт  начальника відділу правової роботи та житлових питань Тетяни Антонюк,  виконком одним із завдань  визначив здійснення постійного контролю за станом квартирного обліку на підприємствах, в установах, організаціях, які ведуть самостійний квартирний облік за місцем роботи громадян.

Члени виконкому затвердили наглядову раду з питань розподілу і утримання житла у гуртожитках та використання гуртожитків і прибудинкових територій. Також поновлено склад громадської комісії з житлово-побутових питань.

Рішенням виконкому встановлені ціни на платні послуги навчальних закладів управління освіти і тарифи  на послуги Нововолинської центральної міської лікарні. Близько десяти питань порядку денного стосувалося  захисту прав неповнолітніх.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю

novovolynsk-rada.gov.ua