Новини міста

Громадська організація «Спілка шахтарів – інвалідів праці Волині» обрала нового керівника

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Сьогодні, 17 лютого,   у залі засідань міської ради відбулися  позачергові збори  Спілки шахтарів-інвалідів праці Волині, на яких члени громадської організації обирали нового керівника. У перший день січня цього року пішов із життя  попередній спілковий лідер  –  Олексій Ласкевич, який, як відзначали його колеги, був людиною щирою і відкритою, відданою своїй справі, чесно і самовіддано трудився  на благо людей. Тож  на початку зборів  присутні хвилиною мовчання вшанували його пам’ять.

Збори підтримали пропозицію ради Спілки шахтарів – інвалідів  праці Волині  і обрали керівником громадської організації Георгія Грабовського. Нововопризначений очільник повідомив, що він пройшов гірничий шлях  на шахті №4 «Нововолинська», і має 37 років підземного стажу. Георгій Васильович   пообіцяв    виправдати   довіру, яку йому  висловили.

-Ми – одна команда, – сказав він, звертаючись до колег, -У нас спільні проблеми, і спільні дії. Я старатимусь дослухатися до кожного з вас і допомагатиму кожному члену Спілки  у міру своїх статутних зобов’язань і власних можливостей. Намагатимусь спрямовувати зусилля на виконання поставлених завдань. Найважливішим  обов’язком вважаю  відстоювання прав інвалідів шахтарської праці. Тому активно трудитимусь задля соціального захисту потерпілих на виробництві.

У засіданні взяли участь міський голова Віктор Сапожніков та його заступник Олександр Громик, начальник управління виконавчої дирекції   Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Волинській області  Григорій Стахів, керівники міських соціальних служб міста та охорони здоров”я.

P2170015 copy

Міський голова привітав новообраного керівника і висловив сподівання, що хороша співпраця продовжуватиметься й надалі. Він підкреслив, що Спілка шахтарів – інвалідів праці Волині є однією з найчисельніших у нашому місті і відзначив, що її представники беруть активну участь у громадському житті міста, небайдужі до вирішення важливих соціальних питань. Міська влада також  допомагає організації і фінансово та у вирішенні існуючих проблем. На підтримку її статутної діяльності цьогоріч з міського бюджету виділено 5 тисяч гривень.

Під час зустрічі присутні мали можливість задати свої запитання керівникам  служб, які були присутні у залі.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ тазв”язків з громадськістю міськвиконкому.

novovolynsk-rada.gov.ua