Новини енергоефективності

Компанія Italgruppo представила проект біогазової установки потужністю 1 МВт у Вінниці

8

16 лютого 2017 року обласна державна адміністрація Вінницької області у співробітництві з товариством Italgruppo організувала та провела конференцію щодо запровадження технологій з виробництва електроенергії на основі біогазового палива, повідомляє EcoTown.com.ua.

На конференції був присутній Заступник голови Вінницької ОДА Броварник Василь Михайлович, а також італійські експерти з біоенергетики, а саме представники товариства Biogas Engineering, що представлене в Україні компанією Italgruppo. На зустріч також були запрошені фермерські господарства та с/г підприємства Вінницької області.

У ході зустрічі генеральний директор компанії Biogas Engineering пан Лучано Дзоя детально презентував проект біогазової станції потужністю 1 МВт.

Оскільки в області знаходиться близько 1200 малих та фермерських господарств, регіон також зацікавлений у впровадженні біогазових установок невеликих потужностей.

За результатами конференції в Вінницькій області планується реалізація потужної біогазової установки на 1 МВт, а також проекти меншої потужності (від 50 кВт до 200 кВт), що здатні задовольнити енергетичні потреби окремих фермерських господарств.

Як зауважив пан Джанбаттіста Манера, комерційний директор товариства Italgruppo, використання альтернативних джерел енергії сьогодні дає можливість позбавитись від газової залежності, а також отримати прибуток завдяки урядовій програмі з виплати «зеленого тарифу».