Новини міста

Сесія міської ради розглянула більше 50-ти питань

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Найперше на сесії Нововолинської міської ради, що відбулася сьогодні, 24 лютого, заслухали повідомлення голови Нововолинської міської виборчої комісії Лариси Синициної про реєстрацію новообраного депутата міської ради в багатомандатному виборчому окрузі Віктора Ромашевського.

Він зайняв місце Євгенія Недищука, котрий склав свої депутатські повноваження після обрання його головою Поромівської об’єднаної територіальної громади.

lдеп 1

   Заступник міського голови Володимир Рожелюк поінформував про результати учорашньої поїздки разом із директором підприємства «Нововолинськводоканал» Володимиром Озімчуком до столиці.  Як стало відомо, це підприємство візьме участь у спільному з Міжнародним банком реконструкції та розвитку «Другому проекті розвитку міської інфраструктури».   Міські водогінні мережі та системи водовідведення давно потребують серйозної модернізації та оновлення . Тому   депутати без зайвих обговорень дали згоду на цю співпрацю. Для цього буде залучено субкредит у сумі шість мільйонів доларів для реалізації інвестиційного проекту «Комплексна модернізація систем водопостачання та водовідведення м. Нововолинська». Також  затвердили техніко – економічне обґрунтування проекту та розрахунок прогнозованого росту тарифу на послуги «водоканалу». Вести переговори та укладати договори від імені підприємства депутати доручили директору КП «Нововолинськводоканал» Володимиру Озімчуку.

На сесії заслухали інформацію т.в.о. начальника міського відділу поліції головного управління національної поліції у Волинській області   Андрія Литвина щодо криміногенної ситуації, а також  інформацію заступника керівника Володимир-Волинської місцевої прокуратури Івана Васьовчика про протидію злочинності в м. Нововолинську та смт. Благодатному за 2016 рік. Опісля народні обранці поставили доповідачам чимало запитань. Зокрема, вони цікавилися  функціонуванням  відеокамер у місті, профілактичними заходами з метою заборони продажу самогону, станом розслідування аварії, що трапилася у зв’язку з вибухом газу в житловому будинку  на б-арі Шевченка, 35, патрулюванням  поліції вулиць міста.

        Андрій Литвин повідомив, що у місті тимчасово працює група спеціального призначення, яка контролює громадський  порядок.  Як зазначив міський голова Віктор Сапожніков,  за умови  перевиконання міського бюджету проситимедепутатів підтриматипропозицію про  виділення  місць в гуртожитку на тимчасове перебування правоохоронців з інших міст та районів для підсилення охорони правопорядку. Міський голова також виокремив два основні напрямки  стосовно  відеонагляду в місті.

    – Додаткові камери однозначно потрібні, – сказав він,  – але має бути людина, яка слідкуватиме за за їх функціонуванням.

       Очільник міста також звертається до керівників підприємств, установ, щоб і  вони подбали про встановлення відеокамер на прилеглій території.

         Депутати затвердили звіт  про виконання міського бюджету за 2016 рік та внесли зміни до нього на 2017-ий.  Віктор Сапожніков висловив  вдячність усім, хто доклав зусиль для того, щоб  бюджет міста за минулий рік був перевиконаний. У результаті залишкові кошти розділили на потреби галузей міського господарства.

Обранці громади дали згоду на безоплатну передачу відокремленого підрозділу «Санаторій «Шахтар» державного підприємства  «Волиньвугілля»  з державної в комунальну власність територіальної громади міста Нововолинська.

Сесія затвердила заходи щодо співпраці між територіальними громадами міста Нововолинська та Грядівської сільської ради Іваничівського району. Для реалізації спільних проектів створять спеціальну комісію, куди увійдуть відповідальні особи з обох сторін. Згідно з вимогами закону України «Про співробітництво територіальних громад» всі майбутні напрацювання будуть записані у проектах договорів.

Більше 10 питань порядку денного стосувалося стану виконання міських галузевих програм за  минулий  рік.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю міськвиконкому

novovolynsk-rada.gov.ua