Новини енергоефективності

Львів’янам пропонують зменшити кількість відходів “методом черв’яка”

7197_5480730476841393173_n

Львів’ян закликають переробляти органічні відходи в умовах міської квартири за допомогою червоних каліфорнійських черв’яків.

Про це йшлося на семінарі у Львівському міському дитячому еколого-натуралістичному центрі 23 лютого, повідомляє EcoTown.com.ua посилаючись на Управління екології ЛМР.

«Червоний каліфорнійський черв’як може переробляти практично всю органіку: від лушпиння до твердого паперу, – пояснюють у центрі. – З тонни таких відходів можна отримати 600 кг біогумусу, який використовують у господарських цілях, та вермичай (рідину) для підживлення рослин».

Після червоних каліфорнійських черв’яків взагалі не залишається відходів, наголошують фахівці. «Метод черв’яка” є простим способом суттєво зменшити кількість сміття із користю для навколишнього середовища, – наголошують у центрі. – 80% відходів, які потрапляють на звалище, становить органіка».

На наступному семінарі – 25 березня – у Львівському міському дитячому еколого-натуралістичному центрі розповідатимуть про переробку органічних відходів за допомогою червоних каліфорнійських черв’яків в умовах вулиці.