Новини партнерів

CoMDEP: Про кращі словацькі практики енергоефективності говорили в Дніпрі

dnipro_1

27 лютого в р.Дніпро відбувся регіональний форум для Грод-підписантів Угоди мерів з Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської, Херсонської та Одеської областей України під загальною назвою “Сприяючи енергоефективності в Україні: кращі практики зі Словаччини”.

Організаторами заходу стали Словацька Асоціація Зарубіжної Політики, її партнер в Україні – ОГО “Стратегія ХХІ” та Асоціація “Енергоефективні міста України”

Метою даного форуму було, перш за все, ознайомлення учасників з досвідом Словаччини щодо впровадження заходів з підвищення енергоефективності в муніципальному секторі. Важливість цієї інформації важко переоцінити, оскільки Словаччина, як країна колишнього соцтабору, зіткнулася з аналогічною необхідністю вирішувати проблеми з енерговтратами і неефективним використанням ресурсів, яка зараз стоїть перед країнами Східного Партнерства.

Важливе місце в програмі форуму було також відведено інформації про можливості фінансування кроків по впровадженню ПДСЕР містами-підписантами Угоди мерів. Зокрема, про це, в контексті впровадження Проекту “Угода мерів -Восток-2” та Програми ЄС “Угода мерів – Демонстраційні проекти” говорили, відповідно, Національний експерт CoM-East-2 для України Оксанa Кісіль і експерт з комунікації Програми CoM- DeP, виконавчий директор АЕГУ Андрій Кирчів.

com-dep.enefcities.org.ua