Новини партнерів

CoMDEP: У Славутичі відбулося засідання Керівного комітету проекту

dscn0049s

27 лютого мер міста Славутич Фомічов Ю.К. провів розширене засідання Керівного Комітету з реалізації грантового проекту Європейської Комісії «Пілотний проект з реалізації Плану дій сталого енергетичного розвитку Славутич до 2020 року – проведення термомодернізації 2-х муніципальних об’єктів бюджетної сфери», на якому були обговорені технічні особливості виконання робіт з капітального ремонту – термомодернізації будівель Дитячого саду №1 «Калинка» і Школи №2, а також основні принципи здійснення технічного нагляду за виконанням ремонтних робіт.

У засіданні Керівного Комітету, крім його членів, також взяли участь представники команди підтримки Програми ЄС «Демонстраційні проекти Угоди мерів» (CoM-DeP), компаній, які здійснюють авторський і технічний нагляди, а також компаній – підрядників виконання робіт з капітального ремонту – термомодернізації будівель.

Максим Верещак, заступник керівника команди підтримки Програми ЄС «Демонстраційні проекти Угоди мерів» (CoM-DeP), поінформував присутніх про роль команди підтримки в процесі реалізації проекту, розповів про європейську систему контролю та технічного нагляду за будівельними роботами, яка буде застосована на об’єктах Славутича , наголосив на обов’язковості якісного виконання будівельних робіт. Максим Верещак також надав інформацію про періодичність звітності всіх учасників процесу термомодернізації будівель перед представниками Європейського Союзу.

Дмитро Іваненко, технічний фахівець команди підтримки Програми ЄС «Демонстраційні проекти Угоди мерів» (CoM-DeP), зазначив, що робочі проекти з капітального ремонту – термомодернізації будівель були затверджені технічними експертами ЄС, і виконання технічних рішень цих проектів є важливим завданням для компаній – підрядників. Зміна будь-яких технічних рішень можливо тільки після підготовки відповідних технічних обґрунтувань і отримання узгодження технічних експертів ЄС.

Андрій Удовик, головний інженер проекту і фахівець з авторського нагляду розповів про особливості технічних рішень робочих проектів і технічних особливостях виконання робіт з капітального ремонту та термомодернізації будівель, ознайомив учасників засідання з принципами авторського нагляду, які будуть застосовані на об’єктах, і запропонував проводити щотижневі наради на об’єктах термомодернізації для оперативного вирішення робочих питань.

Представники Корпорації «Укртрансбуд» та ПП «Укрпромбуд-Б» – підрядників виконання робіт з капітального ремонту – термомодернізації будівель на засіданні Керівного комітету мали можливість задати питання технічним фахівцям, які стосуються організації виконання робіт, здійснення авторського і технічного нагляду, виконання технічних рішень робочих проектів і т.д., а також отримати кваліфіковані відповіді.

Засідання Керівного Комітету пройшло в жвавому дискусійному форматі, було корисним і змістовним для всіх учасників процесу термомодернізації будівель в Славутичі в рамках реалізації грантового проекту Європейської комісії.

Більш детальну інформацію про реалізацію грантового проекту Європейської Комісії в м.Славутич можна подивитися на сторінці проекту: www.slavnrj.in.ua

com-dep.enefcities.org.ua