Новини міста

Провели профілактичний захід

fGbmqDbtOBA

07 березня 2017 року Нововолинським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, спільно з Нововолинським міським центром зайнятості та  Іваничівським міськрайонним відділом пробації було організовано захід для осіб молодіжного віку, які перебувають на обліку у Іваничівському МРВ з питань пробації.

У рамках заходу фахівець соціальної роботи Анжела Качан та провідний фахівець з профорієнтації Оксана Самолюк  провели інформаційні бесіди щодо перереєстрації та ведення обліку громадян, які здійснюють пошук роботи, надали список вакансій. Також присутніх  ознайомили із порядком та умовами систем навчання та перекваліфікації, які пропонуються в центрі зайнятості.  Начальник Іваничівського міськрайонного відділу пробації Анатолій Палійчук поінформував підоблікових осіб про відповідальність за ухилення від встановлених судом обов’язків та умов відбування іспитового строку, наголосив на недопущенні вчинення нових адміністративних правопорушень та нових злочинів.

Фахівець із соціальної роботи НМЦСССДМ провела профілактичну бесіду на тему «Як не інфікуватись ВІЛ», адже значна частина населення досі не знає, як захистити себе від цієї інфекції. Усі присутні отримали тематичні закладки, на яких зображені шляхи інфікування ВІЛ та малюнки, які роз’яснюють, як неможливо інфікуватись.

http://novovolynsk-rada.gov.ua