Новини партнерів

У Луцьку оголошено конкурс соціальних проектів туристичного спрямування

lutsk

Управління туризму та промоції міста Луцької міської ради, програма «Активні громадяни» від Британської ради в Україні та СГО «Молодіна платформа» оголошують конкурс проектів розвитку громади для підвищення туристичної привабливості міста. Дедлайн – 7 квітня 2017 р.

В цій ініціативі можуть взяти участь лучани від 18 років, які мають ідеї щодо розвитку локальної громади та туристичної привабливості Луцька.

Пріоритети конкурсу:

1.  Нові туристичні об’єкти.

Створення у міському просторі нових об’єктів туристичного інтересу, арт-об’єктів, маршрутів, атракцій, тощо.

2. Інклюзивні проекти.

Забезпечення доступу до міських та туристичних об’єктів людей з інвалідністю, доступність інформаційних послуг та сфери обслуговування.

3. Фестивалі, події, заходи.

Проведення у Луцьку заходів різного напрямку, що залучають до міста туристів, популяризують внутрішній туризм, історію міста Луцька, його історичні пам’ятки.

4. Інформаційні та IT продукти

Застосування інформаційних технологій (Програми, веб – ресурси, додатки для ґаджетів) для забезпечення комфорту перебування та пересування містян гостей у місті Луцька.

Загальний бюджет конкурсу 200 000 грн. (100 000 грн. надає Управління туризму та промоції міста, а 100 000 грн. – Британська Рада в Україні). Максимальне фінансування в рамках одного проекту – 30 000 грн.

Звертаємо вашу увагу, що заявки на участь в конкурсі  подаються з 8 березна 2017 року по 7 квітня 2017 року (до 21.00).

Аплікаційну форму та деталі конкурсу ви можете знайти на сайті – http://pitching.in.ua/lutsk/

Контактна особа: Захар Ткачук, +380950925166, molod.platforma@gmail.com

http://gurt.org.ua