Новини міста

Віктор Сапожніков зустрівся з єпископом Володимир-Волинським і Турійським Матфеєм

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Сьогодні відбулася зустріч міського голови Віктора Сапожніков, його першого заступника, секретаря ради Андрія Сторонського, заступника міського голови Володимира Рожелюка  з  єпископом Володимир-Волинським і Турійським Матфеєм (Шевчуком).

Опісля спілкування з керівництвом міста  владика дав прес-конференцію для журналістів. Він наголосив, що  перебуває у Нововолинську з ознайомчою метою –відвідати духовенство УПЦ КП й окреслити подальші кроки щодо співпраці між владою та священнослужителями. Єпископ Матфей висловив задоволення від того, що в місті існує міжконфесійна злагода. За його словами, голос громади є голосом церкви, а тому вважає, що треба бути ближчим до вірян.

P3140040

Владика розповів про основні завдання діяльності єпархії, одним із яких назвав активізацію роботи з молоддю та дітьми. Також відзначив важливий напрямок, який продовжуватимуть й надалі  – допомога українському війську, адже церква активно представлена на передовій. Він зазначив, що збирали кошти  та речі, які відправляли українським бійцям на схід, а тому благодійництво він вважає перспективою подальшого розвитку.

–  А де сильний дух – там  – перемога, – переконаний єпископ Матфей.

На згадку про відвідини нашого міста Віктор Сапожніков подарував владиці друковану продукцію про Нововолинськ і висловив надію, що між владою та церквою буде підтримуватися постійний діалог з користю для громади.

На завершення відвідин нашого міста владика  завітав до  Нововолинського  історичного музею.

Відділ  з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю

http://novovolynsk-rada.gov.ua