Новини міста

Профорієнтаційна зустріч з учнями відбулася у центрі зайнятості

23

У рамках профорієнтаційногоквесту«ТВІЙ вибір» днями у Нововолинському міському центрі зайнятості відбулася  зустріч із учнями 9 – А класу  Нововолинської ЗОШ №3.

Мета заходу спрямована на розширення уявлень школярів про світ професій, формування навичок усвідомленого професійного вибору, ознайомлення з послугами служби зайнятості та ситуацією на ринку праці міста й області.

Учням було проведено екскурсію центром зайнятості, під час якої вони детально ознайомились з роботою кожного відділу, їх функціями та основними завданнями.  Значну зацікавленість проявили учні під час обговорення професій майбутнього: екоаудитор,  фахівець з наномедицини, молекулярний дієтолог,  планувальник «розумного» міста тощо. Фахівці Нововолинського міського центру зайнятості звернули увагу школярів на важливість врахування професійних інтересів і нахилів при виборі фаху.   Окрім того, учні взяли участь в анкетуванні «Чи знаєте Ви що».

Школярі із задоволенням переглянули  першу серію розважально-освітнього серіалу «Як знайти своє покликання?». В результаті отримали корисну інструкцію та задоволення під час перегляду від жартів та кумедних пригод головного героя Степана Овальченко.

В невимушеній атмосфері учні отримали корисну профорієнтаційну інформацію, більш реалістично подивилися на питання професійного майбутнього та переконалися, що до вибору професії необхідно підходити серйозно, ретельно та відповідально.

Оксана Самолюк, провідний фахівець з профорієнтації

відділу активної підтримки безробітних

http://novovolynsk-rada.gov.ua