Новини міста

Успіхи нововолинських спортсменів

ролддж

Нещодавно у  Нововолинську  10 команд  з Волинської  області виборювали  командну  першість  у  ХУ  спортивних іграх  школярів  Волині  з  баскетболу серед  дівчат  2000 р.н. і  молодші. Нововолинськ  представляли  дві  команди ДЮСШ  управління. освіти. Нашим  дівчатам не було  рівних  і  в  результаті  команда  Нововолинськ -1 зайняла  І  місце, а Нововолинськ -2 – ІІ місце. До  змагань  баскетболісток готували  тренери-викладачі ДЮСШ : Р.Спешилова, Н.Кальчик, Г.Макарчук.

У ці ж  дні   у  м. Львові  шстеро юних  легкоатлетів  брали  участь  у  турнірі, присвяченому  пам’яті Я.Тягнибока. Вдалим  був  виступ Марії Сацюк на  дистанціїї 60 м  – І  місце,  з  бігу  на  200м  з результатом  27, 4  вона  посіла  четверту   сходинку (тренер В.Король). Людмила  Шпак  у  стрибках  у  висоту була  недосяжною  для  своїх  конкуренток , і  з  результатом  155 см  виборола  І  місце (тренер В.Король). Андрій  Шпиняк з  бігу на 400 м став четвертим.