Новини міста

У центрі зайнятості планують запровадити День поліції

IMG_4535

14 березня 2017 року відбулася робоча зустріч директора Нововолинського МЦЗ Ігоря Кантора з в.о. начальника Нововолинського відділу поліції ГУ Національної поліції у Волинській області капітаном поліції Андрієм Литвином щодо напрацювання спільних дій з добору претендентів на службу в поліції серед зареєстрованих безробітних або осіб, які перебувають на обліку, як шукачі роботи.

У ході зустрічі було обговорено можливість запровадження в центрі зайнятості Дня поліції з метою проведення спільних інформаційних заходів, спрямованих на залучення зареєстрованих безробітних на службу в поліції, а також створення інформаційного куточка в центрі зайнятості для розміщення оголошень щодо умов проходження служби в поліції, рекламно-агітаційних матеріалів, зокрема буклетів, плакатів, перелік посад, тощо. Також було домовлено про проведення за потреби професійного відбору кандидатів на службу в поліції, організацію ярмарків вакансій для добору претендентів на службу в поліції серед зареєстрованих безробітних та осіб, які перебувають на обліку, як шукачі роботи.

На завершення зустрічі керівники висловили готовність до подальшої  співпраці щодо добору претендентів на службу в поліції.

Нововолинський міський центр зайнятості.

http://novovolynsk-rada.gov.ua/