Новини міста

Виконком прийняв рішення із 22 питань

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Більше 20 питань розглянули на сьогоднішньому засіданні виконкому. Про підсумки роботи із зверненнями громадян у виконавчому комітеті міської ради за 2016 рік поінформувала начальник загального відділу міськвиконкому Вікторія Дорош. Як повідомила доповідач, торік надійшло 1374 звернень, що на 251 менше, ніж за 2015 рік. Серед них – 1140 письмових та 234 усні. Громадяни порушили 1422 питання різної тематики. Найбільш актуальними залишаються питання соціального захисту – 524 звернення. Переважна їх більшість стосувалася   надання грошової допомоги на лікування та соціально-побутові потреби, проведення перерахунку у зв’язку із отриманням комунальних послуг у неповному обсязі, оплати праці, роз’яснення щодо отримання пільг. Так,   за результатами звернень  328 громадянам виплачено 16 250,00 грн. матеріальної допомоги.

Мешканці міста зверталися часто за вирішенням  питань комунального господарства, їх кількість торік становила 306, хоча в порівнянні з попереднім роком відбулося зменшення на134. Зокрема, вони стосувалися проведення ремонту житлового фонду, водопровідних та каналізаційних систем, ремонту покрівель, облаштування доріг та прибудинкових територій, незгоди з встановленими тарифами на житлово-комунальні послуги.

Протягом 2016 року міським головою та його заступниками проведено 65 особистих прийомів, під час яких звернулося 234 громадян,  здійснено 7 виїзних прийоми у смт. Благодатне, на який прийшов 31 громадянин.

Вікторія Дорош зазначила, що у зв’язку  з внесенням змін до Закону України «Про звернення громадян» рішенням міської ради від 23.02.2016 № 6/42 затверджено Порядок подання та розгляду електронної петиції, адресованої Нововолинській міській раді. На офіційному сайті  функціонує відповідний банер.  Відтак, торік ініційовано 53 петиції, 6 з них були підтриманні, тобто набрали необхідну кількість голосів (200). 32 петиції розглянуто як електронні колективні звернення.

Підсумовуючи виступ доповідача, міський голова наголосив на тому, аби в подальшому інформація супроводжувалася порівняльними графіками і діаграмами.

Виконком затвердив план роботи на ІІ квартал 2017 року, схвалив проект  міської Програми профілактики правопорушень на території міста Нововолинськ та селище Благодатне на 2017-2020 роки.

З усіх питань порядку денного прийняті відповідні рішення.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії

із ЗМІ та зв”язків з громадськістю

http://novovolynsk-rada.gov.ua