Новини енергоефективності

В Одесі планують збудувати завод з дегазації відходів за бюджетні кошти

1

В Одесі мають намір звести завод з дегазації твердих побутових відходів на полігоні «Дальницькі кар’єри». Кошти на проект (близько 3, 5 млн. доларів) виділять з міського бюджету, пише EcoTown.com.ua.

Заступник мера Одеси Павло Вугельман уточнив, що йдеться саме про завод з дегазації відходів, а не сміттєпереробне підприємство. Завод планують звести приблизно за 3-6 місяців. Поки що чиновники готують техніко-економічне обґрунтування проекту, відведення земельної ділянки та збираються винести це питання на сесію міської ради.

«Залежить від того, наскільки швидко депутати міськради приймуть рішення. В цілому, проект можна реалізувати протягом року», – сказав Вугельман.

Хоча будівництвом заводу зацікавилося чимало інвесторів, в тому числі й іноземних, зважаючи на короткий термін окупності проекту його вирішили втілювати за бюджетні кошти.

Раніше про готовність збудувати сміттєпереробний завод в Одесі та комплекс з дегазації відходів за 25 млн. доларів заявляли південнокорейські інвестори, з якими був підписаний меморандум про співпрацю.