Новини міста

Нагородили переможців міського етапу конкурсу «Рятувальники очима дітей»

XkM5US4DhgE

У світлиці Нововолинського міського відділу Управління ДСНС у Волинській області відбулось підбиття підсумків  міського етапу конкурсу дитячих робіт «Рятувальники очима дітей». В конкурсі взяли участь 18 учнів віком від 8 до 16 років. Зокрема, на конкурс були представлені малюнки, літературні твори, м’які іграшки, вироби з солоного тіста, паперу, а також моделі пожежно-рятувальної техніки.

«Малюнки та роботи про діяльність ДСНС України та з правил безпеки життєдіяльності вирізнялися оригінальним творчими задумами, майстерною технікою виконання. Вірші засвідчили високий рівень літературної обдарованості дітей та розвинене образне мислення», – зазначив у своєму виступі перед учасниками конкурсу начальник Нововлинського міського відділу підполковник служби цивільного захисту Іван Саюк.

Рятувальники нагородили учнів грамотами та цінними подарунками, а також провели цікаву екскурсію пожежно-рятувальним підрозділом з показом спеціального обладнання та техніки. «Ми намагалися зробити все можливе, щоб діти провели час весело, а головне – з користю. Завдяки участі в подібних заходах дітлахи закріпили свої знання у сфері безпеки життєдіяльності, які протягом року вивчають за шкільними партами», – підсумував головний рятувальник шахтарського міста.

За інформацією Управління ДСНС у Волинській області

http://novovolynsk-rada.gov.ua