Новини партнерів

Грантові можливості для ОГС

grants-writing(1)

1. Програма USAID «Нове правосуддя» оголошує конкурс для українських НУО зі здійснення громадського моніторингу та адвокації діяльності урядових установ, органів судової влади, центрів правової допомоги заради покращення захисту прав людини судами. Дедлайн – 22 березня 2017 року.

Детальніше – тут.

2. Також програма USAID «Нове правосуддя» оголошує про початок прийому концепцій реалізації грантових проектів, які  спрямовані на посилення ролі громадянського суспільства у процесі реформування судової системи. Дедлайн – 28 березня 2017 року.

Детальніше – тут.

3. Іще один конкурс від програми USAID «Нове правосуддя». Оголошено конкурс грантів зі здійснення моніторингу ефективності процедур перевірки суддів та люстрації державних службовців. Програма планує надати 1 грант у розмірі до 500 000 грн. Дедлайн – 10 квітня 2017 року.

Детальніше – тут.

4. Українська Гельсінська спілка з прав людини та Всеукраїнська освітня програма «Розуміємо права людини» запрошують випускників Програми взяти участь у конкурсі на отримання фінансування для проведення локальних освітніх заходів. Дедлайн – 24 березня 2017 року.

Детальніше – тут.

5. Інститут економічних досліджень та політичних консультацій  у співпраці з «Європейською правдою» проводить спеціалізований конкурс грантів  «Контроль громадськості за виконанням угоди про асоціацію». Максимальний розмір гранту – 750 000 гривень (оптимальний бюджет проекту 300 000 – 500 000 гривень). Максимальна тривалість проектів – 1 рік. Дедлайн – 30 березня 2017 року.

Детальніше – тут.

6. Організація «International Alert» надає підтримку громадським ініціативам, що мають на меті сприяння побудові миру з урахуванням місцевих потреб громад, у яких наслідки тривалого конфлікту призвели до напруженості у відносинах між різними групами. Дедлайн – 31 березня 2017 року.

Детальніше – тут.

7. Фахівці у галузі законодавчої влади мають змогу взяти участь у Professional Fellows Program (PFP), програмі стажування молодих працівників законодавчої влади, спонсором якої є Бюро з питань освіти та культури Державного департаменту США. Дедлайн – 7 квітня 2017 року.

Детальніше – тут.

8. Управління туризму та промоції міста Луцької міської ради, програма «Активні громадяни» від Британської ради в Україні та СГО «Молодіжна платформа» оголошують конкурс проектів розвитку громади для підвищення туристичної привабливості міста. Максимальне фінансування в рамках одного проекту – 30 000 грн. Дедлайн – 7 квітня 2017 року.

Детальніше – тут.

9. Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА оголошує конкурс проектів громадських організацій на 2018 рік у рамках обласної Програми «Чернігівська громада». Граничний обсяг фінансування за рахунок бюджетних коштів однієї програми (проекту, заходу) – 25 000 грн. Дедлайн – 21 квітня 2017 року.

 

Детальніше – тут.

10. БФ «Карітас України» анонсує нову хвилю проекту «Гранти для роботодавців. Створення робочих місць для ВПО». За сприяння CRS реалізується проект з надання грантів для роботодавців у розмірі 30 000 гривень на створення робочого місця. Дедлайн – 30 квітня 2017 року.

Детальніше – тут.

11. Європейський фонд підтримки демократії (The European Endowment for Democracy, EED) надає підтримку організаціям, неформальним платформам та окремим активістам, діяльність яких спрямована на розвиток і зміцнення демократичного громадянського суспільства. Тривалість проектів та суми грантів визначаються індивідуально.

Детальніше – тут.