Новини міста

«Здоровий спосіб життя – запорука професійного успіху»

IMG_4573

На таку тему 20 березня у Нововолинському міському центрі зайнятості відбувся семінар, у якому взяли участь 15 безробітних осіб.

Основною метою заходу стало інформування пошукачів роботи щодо необхідності дотримання здорового способу життя задля успішної самореалізації на професійному підґрунті та підвищення якості життя, в цілому.

Фахівець соціальної роботи  Нововолинського міського центру для сім’ї, дітей та молоді Анжела Качан ознайомила з функціями та завданнями центру, розповіла про ВІЛ-інфекцію та СНІД. Спільно з учасниками семінару обговорили основні фактори, що впливають на здоров’я людини, правила дотримання здорового способу життя.

Фахівець з профорієнтації Нововолинського міського центру зайнятості Оксана Самолюк звернула увагу на ведені «здорового способу життя» як невід’ємної складової професійного успіху. Акцентувала на тому, що особи, які ведуть здоровий спосіб життя є більш конкурентоспроможними на ринку праці і мають очевидні переваги при працевлаштуванні, так як здоровий працівник виконує роботу краще,  в той час як недбале ставлення до власного здоров’я руйнує або навіть позбавляє можливості в повній мірі реалізувати себе.

На завершення заходу учасники семінару отримали інформаційні матеріали.

http://novovolynsk-rada.gov.ua