Новини міста

Комунальні питання обговорили на нараді

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Сьогодні, 21 березня, заступник міського голови Володимир Рожелюк провів робочу нараду з керівниками комунальних служб міста. Він проаналізував виконання поставлених завдань за результатами попередньо наданих доручень. Частину з них знято з контролю, а окремі внесені до протоколу на доопрацювання.

Як зазначив Володимир Рожелюк, здійснивши об’їзд території міста, він побачив недоліки, на ліквідації яких акцентував  увагу на нараді. Так, наголосив на прибиранні окремих прибудинкових територій від зрізаного гілля та залишків опалого листя. Про вивезення таких відходів рослинності заступник міського голови доручив директору виробничого управління комунального господарства Артему Жигалюку  провести роботу з керівниками  ОСББ щодо укладення  з ними додаткових  договорів. Також до червня необхідно вирішити питання із встановленням тимчасового освітлення на полігонні твердих побутових відходів,  допоки будуть виділені кошти на будівництво його третьої черги.

P3210007

Під час наради вели мову й про те, що трапляються випадки, коли після ліквідації поривів не завжди оперативно вживаються заходи щодо відновлення покриття. Тому, аби в подальшому цього не допускати, комунальним службам треба вчасно проводити необхідні роботи.

Володимир Рожелюк проаналізував план використання бюджетних коштів на 2017 рік комунальними службами. Звернув увагу на проведення процедури закупівлі товарів та послуг через  електронну систему ProZorro.

10 квітня Володимир Рожелюк проінспектує благоустрій міста та стан  виконання  поставлених завдань.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із

ЗМІ та зв”язків з громадськістю.

http://novovolynsk-rada.gov.ua