Новини енергоефективності

Навчальний відеоролик проекту ШКОЛА ЕНЕРГІЇ по впровадженню системи енергоменеджменту в школі.

vvvv

Дорогі колеги!

Пропонуємо Вашій увазі наш черговий навчальний відеоролик про те, як енергокоманди здійснюють щоденний енергетичний моніторинг своїх шкіл.

Метою розробки даного навчального відео є візуалізація процесу створення системи енергетичного менеджменту в школах.

Експерт Асоціації «Енергоефективні міста України» – Дмитро Леськів робить огляд завдань методології та  інструментів, які застосовуються в новому етапі проекту. Зокрема, знайомить нас із енергетичною декларацією, програмним забезпеченням для енергоменеджменту та розповідає про процес зняття даних з лічильників, акцентуючи на найбільш важливих моментах: час, періодичність збору даних і які дані моніторяться.

Експерт коментує основні моменти, в процесі аналізу інформації про енергоспоживання та вчить учнів, як робити висновки і проводити відповідні дії по економії ресурсів.

Відео розраховане на широку аудиторію, зокрема керівників шкіл, вчителів, учнів та міських енергоменджерів.

Запрошуємо всіх зацікавлених на наші події. Матеріали проекту та інформація про наступні заходи доступні на нашому сайті http://enefcities.org.ua/diyalnist/shkola-energi/

Для перегляду відеоролику просимо перейти за посиланням https://youtu.be/zGPkjCSotJA

Довідка

Проект реалізується Асоціацією «Енергоефективні міста України» за підтримки проекту “Створення енергетичних агентств в Україні”, що впроваджується компанією «Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ» за дорученням Федерального міністерства довкілля, охорони природи, будівництва та безпеки ядерних реакторів Німеччини.

Термін реалізації проекту: грудень 2016 року – грудень 2017 року.

У проекті беруть участь 15 українських шкіл з міст – членів Асоціації «Енергоефективні міста України».

Метою проекту є покращення енергоефективності та енергозбереження в школах проекту шляхом запровадження енергомоніторингу та енергоменеджменту; підняття рівня обізнаності школярів, а також передача їм технічних знань щодо процесу енергоспоживання і поширення набутого досвіду в місцевій громаді та в інших навчальних і освітньо-виховних закладах. .    

 

Інформаційна служба АЕМУ
У разі виникнення додаткових запитань, просимо звертатись за телефоном +380322 45 52 62,
office@enefcities.org.ua