Новини міста

Учні шкіл Нововолинська демонстрували свої таланти

звіт

Із 13 по 17 березня 2017 року на базі Нововолинського центру дитячої та юнацької творчості проходив міський відбірковий огляд художньої самодіяльності учнів загальноосвітніх навчальних закладів «Дитинства веселковий світ».

Кожна школа представляла концертну програму тривалістю до 1 астрономічної години. Навчальними закладами було показано номери художньої самодіяльності учнів у вокально-хоровому, хореографічному, декламаторському жанрах, а також театральному, цирковому – у ЗОШ №2. Нововолинська гімназія та ЗОШ №4 ім. Тараса Шевченка представили пісні у виконанні хорових колективів. Загальноосвітні навчальні заклади продемонстрували майстерність солістів, вокальних груп, оригінальність флеш-мобів.

Для підсилення враження глядачів від перегляду концерту та з метою надання додаткової інформації про виконавців використовувалися слайдові презентації, тематичні відеоролики.

При проведенні огляду творчих колективів членами журі враховувалися тематика, артистизм, рівень виконавської майстерності, сценічна культура, вміння створити сценічний образ.

Чекають на огляд художньої самодіяльності і вихованці НЦДЮТ.

Звітний концерт переможців відбіркового туру відбудеться 31 березня 2017 року.

За інформацією Нововолинського методкабінету

http://novovolynsk-rada.gov.ua