Новини партнерів

Є можливість прийняти участь в прес-турі у Самборі

sambir

28 березня 2017 програма Європейського Союзу «Угода мерів – Демонстраційні проекти» (CoM-DeP) разом з Самбірським міською радою та Фондом «Східна Європа» проводить виїзний прес-тур для журналістів українських регіональних і центральних ЗМІ в місто Самбір (Львівська область), один з найбільш енергоефективних міст України.
Прес-тур присвячений проекту модернізації системи вуличного освітлення м Самбір, який передбачає реконструкцію системи зовнішнього освітлення шляхом встановлення енергоефективних LED-світильників, оновлення мереж і обладнання, а також впровадження системи моніторингу та управління зовнішнім освітленням міста. Роботи з модернізації вуличного освітлення в Самборі проводяться на 24 вулицях, загальна протяжність яких становить 26 км, з них 4 вулиці – довжиною понад 3,5 км кожна. Всього планується замінити близько 500 світильників.
Під час прес-туру журналісти зможуть ознайомитися з технічною інформацією про заплановані та вже виконані роботи, почути розповіді команди, яка реалізує проект, зустрітися з керівництвом міста та області, відвідати вже готові об’єкти, а головне – поспілкуватися з людьми, які проживають в Самборі, і дізнатися, як вони оцінюють результати проекту.
Протягом прес-туру журналістам-учасникам надаватиметься повна інформаційна, технічна та консультативна підтримка: ви зможете записати необхідні інтерв’ю з особами політичного рівня, технічними експертами, міжнародними консультантами та жителями Самбора; ви зможете зняти або отримати фото і відеоматеріали про всі етапи виконання проекту. Також на зустрічі будуть присутні представники інших проектів, що фінансуються Програмою «Угода мерів – Демонстраційні проекти», тому ви зможете коротко ознайомитися також і з рядом інших позитивних практик підвищення енергоефективності українських міст для використання в своїй подальшій журналістській роботі, отримавши при цьому необхідні контакти.
Крім інформаційного супроводу, організатори також беруть на себе всі витрати, пов’язані з Вашою участю в прес-турі, в тому числі трансфер автобусом зі Львова і назад і харчування. Представникам національних медіа ми також компенсуємо вартість проїзду до Львова залізничним транспортом.
Орієнтовна тривалість прес-туру – з 13:00 до 22:00 (час від’їзду і повернення до Львова).
Для участі в прес-турі зацікавленим журналістам і представникам редакцій слід
до 26-го березня 2017 пройти нескладну процедуру реєстрації за посиланням https://goo.gl/JfZUF1 і отримати підтвердження реєстрації від Програми «Демонстраційні проекти Угоди мерів» разом з усією докладної логістичної інформації.
У разі додаткових питань запрошуємо вас звертатися в офіс Програми ЄС «Угода мерів – Демонстраційні проекти» у Львові: +38 (032) 253 87 04/05.
Контактна особа – комунікаційний експерт Програми Олександр Шумельда (oleksandr.shumelda@gmail.com, +38 050 371 28 67).