Новини енергоефективності

В Україні запустили онлайн-інструмент для моніторингу та аналізу споживання енергоресурсів

В Україні запустили онлайн-інструмент для моніторингу та аналізу споживання енергоресурсів «Єдиний енергооблік».

Створений на базі відкритих даних сервіс став переможцем конкурсу Apps4Cities Challenge, який проводився в рамках проекту «Дані міст/Apps4Cities», який реалізують Громадянська мережа ОПОРА та TechSoup, передає EcoTown.com.ua..

« Єдиний енергооблік» та ще три кращі проекти, які були відібрані з поданих на конкурс 68 міських сервісів, отримають 3000 доларів США на інкубацію своїх сервісів.

«Онлайн-інструмент розроблено для внесення, зберігання та аналітичної обробки показників спожитої енергії від бюджетних установ та ОСББ міст України, – пояснюють автори сервісу. – Наш розумний облік – це ваші ефективні управлінські рішення та планування заходів з енергозбереження у будівлях».

Автори « Єдиного енергообліку» зобов’язуються вдосконалювати та розширювати функції сервісу за потребами українців.

Переможцями конкурсу Apps4Cities Challenge також став сервіс «Geo marketing», за допомогою якого можна полегшити вибір нерухомого майна та орендованих приміщень для торговельної точки чи офісу у Чернівцях, сервіс «Відкрита школа», який надає детальну інформацію про більш ніж 17 тисяч шкіл України, та сервіс «Allmuseums», який збирає актуальну інформацію про музеї країни, зокрема, про дні безоплатного відвідування.