Новини міста

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

1711

Сьогодні 04 квітня 2017 року під головуванням першого заступника міського голови, секретаря міської ради Сторонського Андрія Мироновича відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини.

У засіданні комісії взяли участь члени комісії та запрошені.
На розгляд комісії винесено ряд питань, що стосуються захисту інтересів та прав дітей, серед яких:

−3 питання про вирішення спору між батьками щодо участі у вихованні дітей; (батькам роз’яснені їх права та обов’язки відповідно до чинного законодавства,вирішено підготуватипроектирішеньназасіданнявиконкому про встановлення днів побачень та способів участі тому з батьків, який проживає окремо від дітей).

− 2 питання про доцільність (недоцільність) позбавлення батьківських прав громадян відносно малолітніх дітей; (у двох випадках вирішено, що є підстави для надання висновку про доцільність позбавлення батьків батьківських прав відносно дітей, через свідоме самоухилення від виконання своїх батьківських обов’язків.).

− 1 питання стосувалося обліку та соціального супроводу сім’ї, у зв’язку з складними життєвими обставинами (запрошена матір на комісію не зявилася, у зв’язку з відсутністю за місцем проживання у м. Нововолинську. Комісією вирішено доручити службі у справах дітей та центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді повідомити відповідні служби за новим місцем проживання даної сім’ї ).

− 3 питання, які стосувалися правочинів з житлом право власності чи право користування яким мають діти ( до заяв подані усі необхідні документи, порушень прав та інтересів дітей не виявлено, тому вирішено підготувати на чергове засідання виконкому проекти рішень з відповідними дозволами).

За результатами розгляду питань порядку денного були винесені виважені та обґрунтовані рішення в інтересах дітей й взяті на контроль до їх повного виконання.

http://novovolynsk-rada.gov.ua