Новини партнерів

Стипендіальна програма для навчання у Словаччині

204378_2

В рамках Національної стипендіальної програми Словацької Республіки для підтримки мобільності студентів та аспірантів, викладачів ВНЗ, дослідників і митців оголошено про початок подання заявок на здобуття стипендій на навчання, дослідницьке і лекційне стажування у Словаччині в 2017/2018 академічному році. Дедлайн – 30 квітня 2017 р.

Програма фінансується Міністерством освіти, науки, досліджень та спорту Словацької Республіки; адміністративну підтримку програми забезпечує Словацьке академічне інформаційне агентство «SAI,n.o.». Стипендіати Національної стипендіальної програми є стипендіатами Уряду Словацької Республіки.

Останні терміни подання заявок: 30 квітня  2017 року Заявки подаються в режимі он-лайн на сайті www.stipendia.sk. або ж на www.scholarships.sk.

На стипендію в рамках НСП можуть претендувати:

  • студенти, які навчаються в закордонних ВНЗ і будуть проходити освітне стажування в Словаччині; тривалість стажування: 1 – 2 семестри ( 4 – 5 або 9 – 10 місяців) або 1 – 3 триместри якщо навчальний рік ділиться на триместри ( 3 – 4 або 6 – 7 або 9 – 10 місяців )
  • аспіранти;
  • викладачі ВНЗ, наукові співробітники, діячі в сфері мистецтва.

Контактні особи цієї програми:Лукаш Марцін(Lukas Marcin)lukas.marcin@saia.sk – nsp-foreign@saia.sk.

http://gurt.org.ua