Новини міста

Облаштування спільного дому – справа кожного

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Зазвичай напередодні Великодня кожна   сім’я прибирає,ремонтує та прикрашає свою оселю.  Так і в Нововолинську проводиться генеральне весняне прибирання. З цього приводу питання благоустрою обговорили на сьогоднішній нараді у міській раді за участю  керівників підприємств, установ, організацій. Міський голова Віктор Сапожніков наголосив, що склалася вже добра традиція гуртом впорядковувати місто до свят. Він закликав суб’єктів господарювання усіх форм власності, мешканців міста навести лад на своїх територіях, приватних садибах та майданчиках, біля своїх будинків.

Заступник міського голови Володимир Рожелюк розповів про комплекс робіт,  зроблений комунальними службами у 2016 році. Так, зокрема, торік  було облаштовано 6 майданчиків для збору сміття.  Ліквідовано та вивезено 255 м3 стихійних смітників. Відремонтовано та пофарбовано 18 автобусних зупинок, 74 урни для сміття, 107 лавок, 8  тумб для оголошення, проведена реконструкція міської Дошки пошани, також відремонтовано 8,6 тис.м2 покрівель  житлових будинків,  проведено ремонт фасадів  4-х житлових будинків, відремонтовано біля 2688 м2 внутрішньоквартальних доріг та проїздів, відремонтовано поточним ремонтом 91 житловий будинок та багато інших робіт.

За кошти державного та міського бюджету встановлено шість дитячих майданчики  на прибудинкових територіях житлових будинків.

Виконано капітальний ремонт вуличного освітлення на 2-х вулицях –  Кільцевій та Індустріальній та на провулку Новий загальною протяжністю 1235 метрів.

Володимир Рожелюк зазначив, що капітальним ремонтом відремонтовано  8900 м2 дорожнього полотна, поточним та ямковим – 8700 м2, підсипано та прогрейдеровано  31000 м2  доріг.

На вулицях і у скверах міста   висаджено 505 дерев, 185 декоративних кущів, на клумбах – 256 тис. шт. розсади квітів. Проводились роботи з формування та омолодження крон дерев, ліквідації дерев незадовільного стану, скошування трави.

Заступник міського голови також повідомив про  заходи, які необхідно здійснити  у 2017 році. Зокрема, виробничому управлінню комунального господарства доручено впорядкувати території кладовищ, полігону твердих побутових відходів, вивезти стихійні смітники, привести в належний стан майданчики для сміття, виконати роботи по розмітці перехресть і пішохідних переходів. Володимир Рожелюк звернув увагу власників торговельних закладів, де потрібно підремонтувати східці та фасади будинків і просив не зволікати з  виконанням робіт. Звернувся до керівництва міського відділу поліції, аби посилити роз’яснювальну, профілактичну роботу з мешканцями приватного сектору щодо прибирання сміття, будівельних відходів, матеріалів як на власному подвір’ї так і на прилеглій до садиб території, а власникам автотранспортних засобів наголосити на   недопущення паркування автотранспорту на газонах та зелених зонах міста.

Володимир Рожелюк запросив присутніх та усіх нововолинців долучитися до  проведення всеукраїнських акцій  «День довкілля»     та «Зробимо Україну чистою разом», що відбудуться   у цьому місяці.

На завершення наради  Віктор Сапожніков подякував керівникам підприємств, організацій, установ, а також їхнім колективам, які активно працювали на закріплених територіях і вулицях, що дозволило місту бути охайним, гарним і красивим. Дев»яти колективам : ПрАТ «Нововолинський хлібозавод», ПуАТ “Ливарний завод”, ПрАТ «Західно-промислова група», Нововолинського міжшкільного навчально-виробничого комбінату, Нововолинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради, відділу культури виконавчого комітету Нововолинської міської ради, аптеки ПФ «Вестфарм», підприємцю Луцик Світлана Михайлівна за добросовісне виконання робіт.

http://novovolynsk-rada.gov.ua

P4050014